Cемінар-тренінг на тему «Сучасні методи хроматографії та оптимізації методів пробопідготовки»


Одним із основних напрямків експертизи відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів є газорідинна хроматографія. У звязку із цим експерти відділу постійно приймають участь в семінарах та тренінгах, які проводяться представниками як вітчизняних так і закордонних фірм, де розглядається широкий спектр витратних матеріалів для високоефективної рідинної хроматографії (ВЕРХ), пробопідготовки (ТФЕ, SLE), газової хроматографії (ГХ), препаративної хроматографії і спеціалізованих продуктів, а також впровадження їх в фармацевтичну та експертну практику.

Не мало важливим в експертній діяльності є дослідження нафтопродуктів та пально-мастильних матеріалів, наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів. 14-15 березня 2018 року на базі компанії АЛТ Україна ЛТД відбувся семінар-тренінг на тему «Сучасні методи хроматографії та оптимізації методів пробопідготовки». На семінарі представники компанії GERSTEL та SHIMADZU презентували новітні технології в галузі газової хроматографії.

Програмне забезпечення MAESTRO, що є невід’ємною частиною багаторежимного інжектора Gerstel CIS 6 в поєднанні із газовим хроматографом SHIMADZU  GC-2010 Plus та його програмним забеспеченням LabSolutions, дає можливість автоматизувати всі етапи пробопідготовки та вводу проби, підвищити ефективність парофазного аналізу а також точність та лінійність визначення компонентів, що значно підвищує об’єктивність дослідження нафтопродуктів та пально-мастильних матеріалів.