З метою пізнання професії судового експерта у Тернопільському НДЕКЦ МВС України регулярно проводяться зустрічі та оглядові екскурсії з студентами м.Тернополя, які здобувають юридичну освіту.

Так, 12 жовтня 2018 року відбулася зустріч зі студентами Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

 Працівники центру провели з майбутніми юристами ознайомлювальні бесіди про особливості професії судового експерта та можливості сучасної криміналістичної техніки. Студенти відвідали кожен сектор НДЕКЦ та поспілкувались безпосередньо з експертами, побачили практичну роботу.


Найцікавішим для сучасної молоді виявилось спостерігати, як експерти досліджують сліди пальців рук. Із інтересом оглянули колекції фальшивих грошей, вилученої зброї, вибухонебезпечних предметів. Ознайомилися з методологічною основою проведення трасологічних, біологічних, балістичних досліджень.
Із зацікавленням слухали про дослідження у сфері інформаційних технологій.


 Загалом, студенти ознайомилися зі всіма напрямками експертної діяльності, побачили спеціальне устаткування і сучасно оснащені лабораторії.

Майбутні юристи висловили вдячність за отриману цікаву інформацію та позитивні враження та, в кінці зустрічі, працівники центру і відвідувачі обмінялись привітаннями з Днем юриста, що був нещодавно.