На виконання доручення керівництва ДНДЕКЦ МВС України на базі навчального центру  підготовки працівників ОВС управління кадрового забезпечення УМВС та науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в Тернопільській області у період з 12 по 17 серпня п.р. реалізовано практичний етап експерименту з розмежування функцій з техніко-криміналістичного забезпечення ОВС і судово-експертного забезпечення досудового розслідування.

З числа  працівників слідчих підрозділів МРВ області (слідчих та інспекторів – слідчих) сформовано навчальну групу в  кількості 32 працівників з 18 МРВ області  та за програмою підготовки «Спеціаліст у слідчих  діях та оперативно-розшукових заходах» проведено навчання спеціалістів для надання допуску на  проведення  оглядів місць подій.

Мета таких навчань : підготовка додаткових спеціалістів з проведення оглядів місця подій та упередження  фактів залучення експертів на огляди, які не містять ознак кримінальних правопорушень.

До занять залучено викладачів навчального центру УМВС та  найбільш досвідчених фахівців експертної служби НДЕКЦ при УМВС в області.  За результатами навчань слухачами складено іспити та отримано допуски  до самостійного проведення оглядів місць подій.

Маємо сподівання, що отримані працівниками слідчих підрозділів міськрайорганів області знання та навички допоможуть якісно проводити слідчі дії та оперативно-розшукові заходи.