В рамках реалізації стратегії  розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року, з метою впровадження  успішних міжнародних практик  та обміну досвідом, директор  Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Шрамко Олександр Михайлович, у складі делегації МВС,  прийняв активну участь у семінарі по кримінальному розслідуванню, який відбувся з 14 по 28 листопада на базі навчального центру поліції  в м. Чженджоу, провінція Хенань, КНР, організований Міністерством громадської безпеки КНР та МВС України.

У рамках навчального курсу семінару висвітлювались теми процесу  розслідування кримінальних проваджень у КНР, оглядів місць події, техніко - криміналістичного дослідження документів, трасологічних, судово-хімічних та молекулярно-генетичних експертиз тощо. Демонструвались новітні технології та приладова база для виконання експертних досліджень. За результатами участі були вручені відповідні сертифікати.

Робочий візит до Китайської народної республіки, отриманні знання та досвід, є черговим кроком до  інтеграції підрозділів Експертної служби  МВС України в міжнародний інформаційний простір у сфері безпеки.