Згідно Договору про співпрацю між Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету 6 липня 2018 року відбулися заняття у літній школі «Лідер права», слухачами якої були випускники та учні загальноосвітніх шкіл м. Тернополя, Львівської, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

 

Заняття пройшли за участю працівників Тернопільського НДЕКЦ – провідного фахівця з організації наукової роботи, кандидата юридичних наук Пілюкова Ю.О., заступника завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Лиса А.М. та судового експерта сектору комп'ютерно-технічних досліджень відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Цаволика А.М.

На заняттях обговорено питання тактики проведення слідчих дій та особливості виявлення, фіксації та вилучення слідів папілярних узорів рук на місці події.

Слухачі мали змогу ознайомитись з процесом виявлення, фіксації та вилучення слідів папілярних узорів при проведенні слідчих дій.

Кожен із присутніх отримав змогу відчути себе експертом-криміналістом на огляді місця події.

Отримана інформація, виявилася цікавою та корисною для майбутніх юристів.