З 18 по 20 вересня поточного року директор Тернопільського НДЕКЦ МВС України Шрамко О.М., завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Тернопільського НДЕКЦ Коробчук В.М. та головний експерт центру Музика Я.Я. прийняли активну участь у семінар-нараді фахівців Експертної служби МВС України на тему: «Стан та перспективи розвитку експертизи матеріалів, речовин та виробів», який відбувся у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

На семінарі розглядались актуальні питання щодо призначення та проведення експертиз матеріалів, речовин і виробів та перспективи вдосконалення та розвитку фізико-хімічних досліджень. Обговорювались нові можливості судової експертизи зазначеного напрямку експертної діяльності. Учасники мали змогу ознайомитися з новими методичними підходами до дослідження вибухових речовин, продуктів вибуху та пострілу, нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів, отримали інформацію щодо вдосконалення навичок інтерпретації результатів дослідження об’єктів експертизи матеріалів, речовин та виробів, отриманих із застосуванням сучасного аналітичного обладнання.

Директор Тернопільського НДЕКЦ МВС України Шрамко О.М. у своєму виступі розкрив тему «Експертиза матеріалів, речовин та виробів під час розслідування корупційних злочинів». Головний експерт відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Центру Музика Я.Я. виступив із тезами: «Характеристика природи барвників, їх виділення та визначення природи барвників хімічними методами в слабоалкогольних напоях».

По закінченню семінару були підведені підсумки та визначені основні вектори вдосконалення та розвитку напрямку  експертизи матеріалів, речовин і виробів у підрозділах Експертної служби МВС України.