У червні 2017 року Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України вперше успішно акредитовано відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 у сфері компютерно – технічні: дослідження проведення досліджень комп’ютерної техніки, пошук інформації на цифрових носіях за встановленими параметрами.

Проте, не зупинившись на досягнутому, у рамках нагляду влітку 2018 року аудиторами Національного агентства з акредитації України було проведено оцінку на місці з подальшим розширенням сфери акредитації Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Як результат, у вересні поточного року Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України отримав атестат про акредитацію, відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 за наступними напрямками: технічне дослідження відбитків печаток та штампів, трасологічні та дактилоскопічні дослідження.

Колектив Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щиро вітає колег з досягненням та бажає підкорювати все нові вершини.