У рамках підписаного договору про співпрацю між Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Тернопільським національним економічним університетом, фахівців центру активно залучають до участі або спільного проведення семінарів, конференцій, ділових зустрічей та тренінгів.

15 травня 2019 року завідувач сектору дактилоскопічного обліку Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Степан Добко був залучений до проведення тренінгу-навчання вихованців Державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з військовою та фізичною підготовкою» на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Метою тренінгу було ознайомлення студентів з основними прийоми виявлення, вилучення та фіксації слідів рук та відображення відбитків пальців рук.

Даний профорієнтаційний захід сприяє зацікавленню молоді  та якісної підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців у галузі права та правоохоронної діяльності.