Участь працівниці Тернопільського НДЕКЦ МВС України у VII науково-практичній конференції з міжнародною участю «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів».

27-28 вересня поточного року старший судовий експерт відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Спеціальна Галина Борисівна прийняла участь у VII науково-практичній конференції з міжнародною участю «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів».

Захід був організований працівниками науково-педагогічної кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків спільно з кафедрою фармації навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України. У роботі VIІ Науково-практичної конференції з міжнародною участю взяли участь делегації з Ополе (Польща), Національного фармацевтичного університету та ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів» (Харків), Національного медичного університету імені О.Богомольця (Київ), ІФДМУ (Івано-Франківськ), НУ «Львівська політехніка», ЛНМУ, ЛНУ (Львів), ЗДМУ (Запоріжжя), ОНМУ (Одеса), Ужгородського національного університету, Національного агентства ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок. Були представники від Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Тернопільській області, Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання.

Під час заходу були розглянуті та обговорені актуальні теми: Оптимізація фітохімічних досліджень, створення і аналізу лікарських засобів. Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин. Менеджмент і маркетинг у фармації та інші.

Серед заслуханих та обговорених наукових доповідей корисною та цікавою, для працівниці Тернопільського НДЕКЦ МВС України Галини Спеціальної,  виявилась інформація за напрямком: «Оптимізація технологічних процесів і створення лікарських засобів (синтез біологічно активних сполук)» та «Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин».

Між учасниками конференції відбулося жваве обговорення доповідей, що свідчить про актуальність та високу практичну цінність отриманих результатів експериментальних досліджень.