28 травня 2019 року завідувач сектору біологічних досліджень Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Михайло Сирвитник взяв участь у науково-практичному семінарі «Проблемні питання проведення експертиз за напрямом імунологічних, цитологічних досліджень, дослідження волосся та одорологічних досліджень», що відбувався на базі Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

У семінарі прийняли учасники працівники відділу біологічних досліджень лабораторії біологічних досліджень та обліку ДНДЕКЦ, відділів і секторів за напрямом імунологічних, цитологічних досліджень, досліджень волосся та одорологічних досліджень територіальних підрозділів Експертної служби МВС.

Під час заходу обговорювалися сучасні методичні підходи до проведення імунологічних досліджень, проблемні питання дослідження волосся людини і тварини в умовах сучасності. А також присутні ознайомилися з новітніми технологічними засобами.

У ході обговорення проблемних питань проведення імунологічних, цитологічних досліджень та дослідження волосся було визначено основні шляхи розвитку зазначеного напрямку.

Науково-практичний семінар пройшов інформативно насичено. По завершенню заходу відбулося підбиття підсумків та вручення сертифікатів.