Участь у науково-практичному семінарі «Актуальні питання розвитку автотехнічної експертизи».

З 26 по 28 вересня поточного року заступник завідувача відділу – завідувач сектору автотехнічних досліджень Тернопільського НДЕКЦ МВС України Бодоряк Юрій Дмитрович прийняв активну участь у науково-практичному семінарі «Актуальні питання розвитку автотехнічної експертизи», який відбувся у м. Буча Київської області.

На семінарі розглядались актуальні питання щодо призначення та проведення автотехнічної експертизи; використання в експертній практиці параметрів гальмування сучасних транспортних засобів; впровадження сучасних інформаційних технологій; вдосконалення методу отримання інформації з відео реєстру;  питання, пов’язані з оглядом місць скоєння ДТП та їх вплив на якість висновку експерта тощо.

Завідувач сектору автотехнічних досліджень Бодоряк Ю.Д. поділився з присутніми презентацією власної розробки інформаційно-пошукової системи «Результати систематизації експериментально-розрахункових значень сповільнення транспортних засобів». 

Учасники обмінялись експертним досвідом, обговорили пропозиції та визначили основні напрями розвитку автотехнічної експертизи в підрозділах Експертної служби МВС України.