З 1 по 5 жовтня поточного року головний судовий експерт-вибухотехнік відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Семенина Тарас Васильович прийняв активну участь у науково-практичному семінарі «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень», який відбувся у            с. Татарів, Івано-Франківської області.

На семінарі розглядались актуальні та проблемні питання щодо призначення та проведення пожежно-технічних експертиз в Експертній службі МВС, зокрема: стан та перспективи розвитку зазначеної діяльності підрозділів; методи дослідження обвуглених залишків деревини; особливості огляду місця події за фактом пожежі, ключові моменти, що впливають на результати; визначення орієнтовного часу виникнення пожежі тощо.

Головний судовий експерт-вибухотехнік відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Семенина Тарас Васильович у своєму виступі розкрив тему «Проблемні питання та шляхи їх вирішення під час проведення судової пожежно-технічної експертизи».

 Учасники ознайомилися з практичних досвідом роботи фахівців та обговорили практичні ситуації, які виникають під час проведення судової пожежно-технічної експертизи. У кінці зустрічі підвели підсумки та визначили основні вектори розвитку зазначеного напрямку діяльності в підрозділах Експертної служби МВС України.