01-02 листопада 2018 року старший судовий експерт відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Ігор Петришин взяв участь у семінар-нараді фахівців Експертної служби МВС «Проблемні питання проведення судової мистецтвознавчої експертизи та шляхи їх вирішення», яка відбулася у м. Києві.

Семінар-нарада проводилася за участю працівників кафедри музеєзнавства та експертизи історико-культурних цінностей Київського національного університету культури і мистецтв, які поділилися з фахівцями Експертної служби МВС досвідом в описі атрибуції відповідних об’єктів, що можуть надійти на дослідження. В процесі обговорення зверталась увага присутніх на віднесення до культурної цінності об’єктів нумізматики, фалеристики й інших предметів антикваріату.

Цікавим та корисним для працівника Тернопільського НДЕКЦ виявилось розглянуті на семінарі важливі чинники, на які необхідно звертати увагу при дослідженні виробів з матеріалів різних епох, щоб правильно встановити їх вік та спосіб виготовлення.

Учасники заходу мали змогу розглянути відповідні методики за різними напрямками мистецтвознавства, які лише готуються до видання, з метою їх корекції та можливого доповнення.

За результатами семінар-наради підбили підсумки та визначили основні шляхи розвитку зазначеного напрямку.