З 27 по 28 вересня поточного року працівники  відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Тернопільського НДЕКЦ МВС України Поліщук Вячеслав Андрійович, Коваль Тарас Олегович та Кахнич Василь Ярославович прийняли активну участь у семінар-нараді фахівців Експертної служби МВС України «Проблемні питання з проведення комп’ютерно-технічних досліджень», який відбувся у с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

У спільній нараді прийняли участь представники експертних підрозділів МВС України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Національного антикорупційного бюро України, інституту судових експертиз Служби безпеки України. На семінарі розглядались актуальні та проблемні питання щодо призначення та проведення комп’ютерно-технічних експертиз та шляхи їх вирішення.

Завідувачем відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Тернопільського НДЕКЦ МВС України Поліщуком Вячеславом Андрійовичем представлений виступ на тему:  «Використання нестандартних програмних методів при проведенні експертиз». Головний експерт відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Тернопільського НДЕКЦ МВС України Коваль Тарас Олегович виступив із презентацією на тему: «Алгоритм огляду місця події за фактами зайняття гральним бізнесом».

По закінченню семінару були підведені підсумки та визначені основні  напрямки вдосконалення та розвитку комп’ютерно-технічних досліджень у підрозділах Експертної служби МВС України.