25 листопада 2018 року фахівці Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України прийняли активну участь у ярмарку спеціальностей, який відбувався в рамках проведення Дня відкритих дверей у Тернопільському національному економічному університеті.

Молодь, яка завітала до університету, мала можливість поспілкуватись безпосередньо з експертами Тернопільського НДЕКЦ МВС України та отримати інформацію про професію судового експерта.

Зокрема, фахівці центру ознайомлювали відвідувачів із галузями криміналістичної техніки та можливостями проведення різних експертних досліджень, було продемонстровано техніку дактилоскопіювання та процес виявлення слідів папілярних узорів рук на різних поверхнях, а також відбулась демонстрація макетів вибухових пристроїв. Експерти розповідали про технічне дослідження документів та балістичну експертизу.

Працівники Тернопільського НДЕКЦ із задоволенням відповідали на багато цікавих запитань молоді, що може свідчити про їх майбутній вибір у професійній діяльності.