Протягом 24-26 квітня 2018 року завідувач відділу економічних досліджень Тернопільського НДЕКЦ Варнавських Олександр Петрович був учасником науково-практичного семінару фахівців Експертної служби МВС України на тему: «Актуальні питання проведення судових експертиз за напрямом будівельних та земельних досліджень. Аналіз експертних помилок та шляхи їх уникнення», який був ініційований Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України і проходив в Івано-Франківську на базі територіального НДЕКЦ.


Проведення такого заходу дозволяє обговорити проблемні питання, які виникають у ході проведення судових експертиз за спеціальностями 10.6 «Дослідження об?єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів», 10.7 «Розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками», 10.10 «Визначення оціночної вартості будівельних об?єктів та споруд» та 10.14 «Оцінка земельних ділянок» та виявити найбільш ефективні шляхи їх вирішення.

Із привітальним словом до учасників звернувся директор ДНДЕКЦ МВС України Сергій Григорович Кримчук, який подякував за участь в семінарі і наголосив, що подібні міроприємства сприяють встановленню більш тіснішої та продуктивної співпраці між територіальними підрозділами ДНДКЦ, які займаються проведенням будівельно-технічних, земельно-технічних, оціночно-будівельних та оціночно-земельних експертиз.

Учасниками семінару, крім фахівців Експертної служби МВС, стали судові експерти усіх територіальних науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів України в тому числі заступник директора філії ДП «Укрдержбудекспертиза» в Івано-Франківській області Глібчук Тарас Романович, представник компанії «Увекон» (партнер з розвитку бізнесу) Коробко Олександр Олександрович, заслужений експерт-оцінювач, судовий експерт Суліменко Юрій Дмитрович, представник Івано-Франківського регіонального відділення Спілки адвокатів України Зоренко Олексій Володимирович, к.і.н. Колесов Едуард Євгенович (Донецький НДЕКЦ).

Після закінчення доповідей було проведено обговорення за проблемними питаннями, що стосуються вказаних напрямків дослідження та прийняті пропозиції щодо їх вирішення.

За результатами зустрічі кожний учасник отримав свідоцтво про участь у науково-практичному семінарі на тему «Актуальні питання проведення судових експертиз за напрямом будівельних та земельних досліджень. Аналіз експертних помилок та шляхи їх уникнення».