03 та 04 квітня 2019 року працівники Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Віктор Ратнюк та Степан Добко прийняли активну участь у науково-практичному семінарі фахівців Експертної служби МВС на тему «Актуальні питання дактилоскопічної експертизи», який відбувся у с.Анталовці, Ужгородського району, Закарпатської області.

На семінарі розглядались як актуальні питання дактилоскопічної експертизи, так і перспективи функціонування дактилоскопічного обліку. Обговорювалось питання удосконалення дактилоскопічного обліку Експертної служби з урахуванням світового досвіду. Учасники мали змогу ознайомитися з особливостями ідентифікації невпізнаних трупів та безвісті зниклих за допомогою АДІС «ДАКТО-2000» та особливостями дослідження негативних слідів папілярних узорів тощо.

Завідувач сектору дактилоскопічних  досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Віктор Ратнюк  у своєму виступі розкрив тему «Дослідження слідів папілярних узорів, відкопійованих з об’єктів- слідоносіїв, на предмет їхньої підробки».

По закінченню семінару відбулося підбиття підсумків та вручення сертифікатів.