27 березня 2018 року на базі обласної державної адміністрації відбулось засідання робочої групи по боротьбі з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності під головуванням заступника керівника робочої групи – директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник .

У даному засіданні взяла участь старший судовий експерт відділу інформаційних технологій Тернопільського НДЕКЦ МВС України Дзюра Ольга Володимирівна – яка є членом робочої групи.

На порядок денний для обговорення були винесені теми: дотримання авторських прав у сфері інтелектуальної власності в контексті розвитку локального підприємництва; про організацію роботи щодо проведення науково-просвітницьких заходів у сфері інтелектуальної власності з метою покращення правової культури жителів області; про діяльність уповноважених органів з виявлення правопорушень у сфері інтелектуальної власності.


Результатом засідання стало спільне рішення, щодо необхідності проведення семінарів, круглих столів та інших заходів, спрямованих на висвітлення інформації, підвищення рівня обізнаності та культури в сфері інтелектуальної власності.

Джерело