Велика літня перерва у школярів - це період для зміцнення їхнього здоров'я, пізнання нового та пригод.  Задля повноцінного відпочинку, оздоровлення, лікування дітей та яскравих вражень, щорічно в Тернопільській області функціонує 16 оздоровчих таборів. В один з них –  «Лісову казку», що у с.Борщівка,  Лановецького району, Тернопільської  області  завітали працівники вибухотехнічного підрозділу НДЕКЦ при УМВС, аби роз′яснити  дітям  правила безпечної поведінки та уберегти їх від правопорушень.

Одним із завдань правоохоронців є проведення саме таких профілактичних зустрічей  із діточками.  Для дітей ми підготували своєрідний «урок безпеки», при цьому наочно продемонстрували, які небезпечні знахідки можуть трапитись  підліткам    у повсякденному житті – розповідає начальник  сектору вибухотехічних та пожежо-технічних досліджень НДЕКЦ при УМВС майор міліції  Ігор Васьків. Адже краще запобігти нещасному випадку, чим мати справу із наслідками.

Зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері. Самі допитливі мали можливість   приміряти спецзасоби, якими користуються вибухотехніки,  зробити фото з  правоохонцями на пам»ять.