Фахівці Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України продовжують сприяти підвищенню професійного рівня працівників поліції в Тернопільській області з питань боротьби з незаконною експлуатацією та збуту транспортних засобів. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія є основними документами, що забезпечують право громадян на керування автомобілем, а також саме свідоцтво є необхідними при передачі права власності на транспортний засіб. На сьогоднішній день спостерігається тенденція до збільшення хорошої якості підробок цих документів, тому є необхідність у наявності спеціальних знань у працівників поліції стосовно основних елементів захисту та способів підробки документів, що супроводжують транспортний засіб.

1 лютого 2019 року завідувач сектору технічних досліджень документів та почерку відділу криміналістичних видів досліджень Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Тетяна Григорович провела навчання особового складу батальйону управління патрульної поліції в Тернопільській області на тему: «Основні елементи захисту документів, що супроводжують транспортний засіб та способи їх підробки». Під час навчання основна увага зверталась на ступенів захисту, які можливо розпізнати без спеціальних приладів при перевірці документів.

Нові знання та навички стануть у пригоді патрульним поліцейським під час несення служби та забезпечення безпеки руху на дорогах області.