12 вересня 2018 року з метою проведення професійної орієнтації молоді у Тернопільському НДЕКЦ МВС України проведено зустріч зі студентами юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Зустріч розпочалась із ознайомлювальної бесіди про особливості професії судового експерта та можливості сучасної криміналістичної техніки. Далі студенти відвідали кожен сектор та поспілкувались безпосередньо з експертами, побачили практичну роботу.

Досить цікавим для сучасної молоді виявилась інформація надана завідувачем сектору технічних досліджень документів та почерку Тетяни Григорович про основні ознаки справжніх купюр та як відрізнити фальшиву купюру від справжньої, а також про завдання, які вирішує почеркознавча експертиза.

У секторі дактилоскопічних видів досліджень та обліків майбутні юристи із зацікавленням задавали питання та отримували відповіді про цікаві аспекти візерунка на пальці людини та його використання у викритті злочинця. Мали змогу  побачити на практиці, як в ході процесу дослідження об’єктів, проводиться ідентифікація слідів папілярних узорів пальців рук, виявлених на місці події.

Загалом, студенти ознайомилися з кожним напрямком експертної діяльності, побачили спеціальне устаткування і сучасно оснащені лабораторії, де проводяться різноманітні види досліджень згідно з міжнародними стандартами.